pondělí 18. dubna 2011

Týdenní shrnutí #16

Vítejte u dalšího týdenního shrnutí na Trace Rumours.
  • Corvus Belli představili další měsíční balík nových modelů ke své populární sci-fi hře Infinity. Všechny čtyři jednotky si můžete prohlédnout podrobněji v novinkách na stránkách hry. Opět se vesměs jedná o pěkné modely.
 Dubnové novinky k Infinity
  • Forge World představil další dvě novinky k Warhammer Forge, své odnoži věnující se Warhammeru Fantasy Battles. Opět jsou to zástupci strany Chaosu a stejně jako ti předchozí zároveň i uctívači Nurgla.
 Tamurkhan on Toad Dragon - další z velkých modelů
  • Zároveň se na stránkách Forge Worldu objevily novinky k eldarům zmiňované v předchozím shrnutí - konverzní díly pro korzáry a Wraithseer.
  • Black Library začalo prodávat limitovanou edici románu Promethean Sun (ze série Horus Heresy) v luxusním koženém vydání. Zájem byl tak velký, že stránky BL byly na pokraji zhroucení a prodej samotný musel být dokonce přerušen, aby bylo zajištěno, že se dostane na každého, kdo objednávku dokončí. Trailer na knihu je zde.
  • Web Wargaming.cz se minulý týden zaměřil na představení wargamingu nováčkům a článkem "Co je to wargaming?" přidal první z příspěvků, které budou zaměřeny spíše na ty, kteří jsou v téhle oblasti noví - což je určitě věc, která dosud na Wargaming.cz chyběla a přitom by byla od webu s tímto názvem a daným účelem očekávána.

Žádné komentáře:

Okomentovat