čtvrtek 19. července 2012

Prázdninové novinky k Infinity

Zatímco většina z nás si užívá letního počasí, v Corvus Beli plánují další velké novinky pro svou oblíbenou sci-fi hru Infinity. 3. srpna letošního roku se tak dočkáme (minimálně oficiálního odhalení) dlouho vyhlížené nové rozšiřující knihy pro hru.

V ní by měla být obsažena pravidla pro mise, ale i pro zcela nové jednotky pro každou z frakcí (zřejmě okolo deseti jednotek pro každou z nich, přičemž by dále měl vyjít speciální model, který bude reprezentovat na bojišti samotného hráče). Od tvůrců unikla prohlášení ve stylu, že "pokud budete hrát jednou týdně, tak vám odehrání obsahu knihy bude trvat šest měsíců." Což už naznačuje slušný rozsah.

A aby se nám čekalo lépe, tak Corvus Beli přidalo pro tento měsíc další čtveřici modelových novinek, které už teď najdete na stránkách hry. Texty jejich fluffu přeloženého do češtiny se pak už brzy objeví ve veřejné sekci hry Infinity na Wargaming.cz.

Novinka pro ALEPH - Ekdromoi

A pokud váháte nebo rovnou chcete s Infinity začít, pak si přečtěte texty právě ve veřejné sekci hry na Wargaming.cz (najdete tam jak herní pozadí, tak základní vysvětlení pravidel a nějaké taktiky) a podívejte se na tuto letní akci, kterou připravil distributor hry:

Letní slevy dorazily aj na Paradiso, veškeré slevy naleznete ve vašich přístrojích na levé ruce. Maya Vás navede... Pro ty odpadlíky, kteří nemají Mayu, je tu Pavouk.Všechny startery Infinity 399,- Kč 
Knihy Infinity 449,- Kč 

Postavte si novou armádu nebo doporučte někomu, kdo chce hrát. 
U všech dobrých prodejců už od dneška. 
Platí do odvolání. 

Žádné komentáře:

Okomentovat