neděle 27. dubna 2014

Vengeful Spirit a Ravenlord

Vengeful Spirit

Black Library se k dalšímu chystanému Horus Heresy víkendu činí a pomalu odhaluje některé novinky. Jedněmi z nich jsou již dříve oznámené tituly, jako je masivní Vengeful Spirit (Duch pomsty), ve kterém si Synové Hora nárokují místo v popředí galaktické občanské války. Kniha je opravdu robustní, plna kvalitního materiálu a stejně jako Unremembered Empire spojuje některé předchozí knižní příběhy; ukončuje je, posunuje nebo vytváří zcela nové.

Dočkáme se návratu starých známých z úvodních knih a počáteční trilogie HH, kterou se u nás ještě vydat podařilo. Horus Aximand, Abaddon, Leman Russ, démonický Fulgrim, Garivel Loken a potulní rytíři a nakonec i sám Vojevůdce, který čím dál tím více začíná podléhat falešné vidině toho, že vládne Chaosu.

Black Library již dříve zveřejnilo titulní tapetu, ale já jí sem pro připomínku umístím znovu.

http://www.blacklibrary.com/Images/BL/blog/2013/11/Vengeful_Spirit_RGB.jpg

Ke knize je přiložena  ukázka jak v mp3, tak i v elektronické podobě takže kdo má čtečku, může okamžitě číst.

http://www.blacklibrary.com/horus-heresy/vengeful-spirit-hardback-edition.html


Ravenlord

A teď je řada na další knize a tou je chystaná novela Ravenlord.

Jak Horovo kacířství pokračuje, Corax a zbytky jeho kdysi mocné legie teď vedou zcela jiný druh války - osvobozují světy utlačované zrádcovskými silami, shromažďují stále více a více stoupenců, narušujíce Vojevůdcův vliv, kde se dá. Ale po nečekaném setkání s přeživšími druhy z Isstvanu V se Havraní Garda dozvídá o vězeňské kolonii na Carandiru a uvědomuje si, že musí čelit duchům ze své minulosti na Vysvobození, pokud má získat navrch.

Na stránkách je rovněž přiložena titulní tapeta pro ty, kteří by si ji chtěli hned stáhnout.


"Vítězství je pomsta." - Corvus Corax
Žádné komentáře:

Okomentovat